Neem contact op met Geld voor Groei

Heb je vragen, opmerkingen of wil je meer informatie over een bepaald onderwerp? Neem dan contact met ons op! Dit kan door een mail te sturen naar Danielle van Dalfsen via vandalfsen@geldvoorgroei.nl of door haar te bellen op 050 52 14 495. Je kunt ook contact opnemen met Ytsen van der meer via vandermeer@geldvoorgroei.nl of 06 557 083 91. Ook kun je rechtstreeks contact opnemen met de fondsmanagers.

Sytze Hellinga, via hellinga@groei-fonds.nl of (06) 140 021 17 of
Veronique Jeunhomme, via jeunhomme@groei-fonds.nl of (06) 557 116 27
Diederik Jongema, via jongema@fom.frl of (06) 557 122 96 of
Sybo Zijlstra, via zijlstra@fom.frl of 06 114 299 42
Dave de Groot, via groot@mkbfondsdrenthe.nl of (06) 557 079 67 of
Emmy Saimi-Roozeboom, via saimi-roozeboom@mkbfondsdrenthe.nl of (06) 461 074 13
Klaas Kooistra, via kooistra@nom.nl of (06) 557 076 95
Ruud van Dijk, via vandijk@nom.nl of (06) 215 185 09
Emiel ten Have, via tenhave@nom.nl of (06) 467 530 82
Jens Ruesink, via ruesink@nom.nl of (06) 215 185 08

Of neem contact met ons op door onderstaand formulier in te vullen.

Contactformulier

Algemeen contactformulier
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.