Neem contact op met Geld voor Groei

Heb je vragen, opmerkingen of wil je meer informatie over een bepaald onderwerp? Neem dan contact met ons op! Dit kan door een mail te sturen naar Alexander Draaijer via draaijer@geldvoorgroei.nl of door hem te bellen op 050 521 44 44. Ook kun je rechtstreeks contact opnemen met de fondsmanagers.

Sytze Hellinga, via hellinga@groei-fonds.nl of (06) 140 021 17, of
Christiaan Bout, via bout@groei-fonds.nl of (06) 553 300 38
Sybo Zijlstra, via zijlstra@fom.frl of 06 114 299 42, of
Klaas Kooistra, via kooistra@fom.frl of (06) 557 076 95
Dave de Groot, via groot@mkbfondsdrenthe.nl of (06) 557 079 67 of
Emmy Saimi-Roozeboom, via saimi-roozeboom@mkbfondsdrenthe.nl of (06) 461 074 13
Allard van der Horst, via vanderhorst@nom.nl of (06) 126 422 89, of
Annemieke Wouterse, via wouterse@nom.nl of (06) 215 184 94, of
Chantal Leijendekker, via leijendekker@nom.nl of (06) 502 021 61, of
Daniëlle van Dalfsen, via vandalfsen@nom.nl of (06) 152 425 41, of
Jeroen van Onna, via onna@nom.nl of (06) 270 871 51, of
Kyra Weaver, via weaver@nom.nl of (06) 361 463 54, of
Ruud van Dijk, via vandijk@nom.nl of (06) 215 185 09, of
Sytze Hellinga, via hellinga@nom.nl of (06) 140 021 17, of
Ytsen van der Meer, via vandermeer@nom.nl of (06) 220 370 20

Of neem contact met ons op door onderstaand formulier in te vullen.

Contactformulier

Algemeen contactformulier
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.